054-4333585 

ר י פ ו י  ה ו ל י ס ט י   ט ב ע י

 א י מ ו ן   ת ז ו נ ת י    

ליווי תהליכי ניקוי הגוף והכבד 

ס ד נ א ו ת   ו ה ר צ א ו ת

בריאות = מצב פיזי, נפשי וחברתי טוב
התמחות בבעיות עיכול,כבד שומני,קנדידה,דלקות פרקים,הרזיה 

 ענת קידר עמית - נטורופתית

עקוב אחרינו דרך הקישורים הבאים:

עמוד מאמרים

פטריות עליך ישראל - פטריית הקנדידה


טיפול נטורופתי בפטרת משלב טיפול בגורמים שהביאו להדבקות בפטריה ולשגשוגה בגוף, יחד עם קטילת הפטריה והקלה על התסמינים השונים. אנו משלבים תזונה אנטי פטרייתית, צמחי מרפא ותוספי מזון לקטילת הפטריה, ניקוי הגוף, חיזוק המערכת החיסונית וחיזוק הגוף כולו. והתוצאות הן שיפור בתסמינים העלמות או הפחתה ברמת הפטרייה, ותחושה כללית של בריאות, חיוניות ואנרגיה.

בהזכירנו פטריות, בדרך כלל אנו חושבים על פטריות יער לאחר הגשם הראשון, או פטריות שמפניון בסלט או פורטובלו בתבשיל אנין טעם. אך הפעם אני רוצה להזכיר פטריות אחרות השוכנות בגופינו ויכולות לגרום לתופעות רבות ולא נעימות. פטריה בעור, בציפורן, בנרתיק, בלשון, אלו הבעיות הנפוצות. אך מסתבר שהבעיה נרחבת הרבה יותר עד שיש המכנים אותה "מגיפה נסתרת", למה נסתרת ? כי לרב היא איננה מאובחנת או מטופלת.

אחת הפטריות השכיחות היא קנדידה אלביקנס, פטריה מסוג שמר השוכנת בכל אדם בצורה סבילה. אוכלוסייתה נשמרת ומווסתת בקפדנות על יד אוכולסיית החיידקים הטובים שחיים בגופינו, ועל ידי מערכת החיסון שלנו. אולם כאשר המערכות הללו נחלשות, הקנדידה מתרבה, תא השמר מצמיח תפטיר (שורשים) מפריש רעלים ואנזימים מזיקים ומתפשט. כל אדם יכול להתמודד עם כמות קטנה של קנדידה אך בריכוז גבוה היא פוגעת מאוד באיכות החיים.

הסימנים להמצאותה רבים: בעיות עיכול כמו עצירות, שלשול, גזים ונפיחות, אלרגיות במערכת הנשימה ובעור,בעיות עור כמו גרד, אקנה ונשירה, דלקות כרוניות בדרכי השתן ובוואגינה, בעיות מחזור ופוריות, עייפות גדולה ללא סיבה ועוד ועוד.

אחד המקרים בהם טיפלתי היה של אישה כבת 40  שסובלת מדלקות חוזרות בדרכי השתן ולכן מקבלת כמויות גדולות של אנטיביוטיקה. בנוסף סובלת מעצירות, גרד בפי הטבעת, גרד בעור, כאבי
ראש , הפרשות ואגינאליות, נשירה חזקה וחוסר אנרגיה חמור. היא הפכה ל"נזירה" כי חשדה בהרבה גורמים שמעוררים את התופעות ולכן נמנעה מהם: בשר בקר, אלכוהול, שחייה בים ובבריכה, יחסי מין, כן ממש נזירה אמיתית!!. היא הייתה מיואשת מהמצב, ובעיקר מכך שהיא לא יוצאת ממעגל הדלקת. שלחתי אותה לבדיקת קנדידה ואכן התשובה הראתה המצאות מאסיבית של הפטרייה במערכת העיכול ובמערכת השתן. והיא החלה בטיפול.

אז מה מערער את האיזון ומאפשר לקנדידה לשגשג?
1)תרופות בעיקר אנטיביוטיקה, סטרואידים, גלולות הורמונליות, סותרי חומצה ותרופות המחלישות את מערכת החיסון. כל אלו פוגעים באוכלוסיית החיידקים הטובים ומחלישים את מערכת החיסון.
2) תזונה לקויה העשירה בסוכרים פחמימות מעובדות, בצקים - מזון המזין את הפטריה ומחליש חיסון.
3) חיים המלווים במתחים לאורך זמן , מצב המחליש את מערכת החיסון.

מה עושים?? - מטפלים !!
הרפואה הקונבנציונלית מטפלת בפטריות, כאשר הבעיה מציקה מאוד על ידי כדורים חזקים ומשחות.
היום לשמחתי יש רופאים, בעיקר רופאי נשים שמפנים לטיפול ברפואה משלימה לאחר שנוכחו לדעת שהם לא מתגברים על הבעיה רק על ידי תרופות נגד פטריות, והפטריה חוזרת וחוזרת והמטופלים סובלים מאוד.
אנחנו ברפואה המשלימה, מפנים מטופלים למעבדות שהתמחו בתום, וכנטורופתים אנו המטפלים העיקריים בבעיה. 
הטיפול הוא משולב וכולל מספר כוונים:
1) החזרת האיזון בפלורה - חיזוק החיידקים הטובים בגוף, "הצבא המגן" שיעזור לדכא את הפטרייה. זאת על ידי מתן כמוסות של פרוביוטיקה איכותית.
2) חיזוק המערכת החיסונית על ידי צמחי מרפא ותוספי מזון כמו ויטמין C ואבץ.
3) דיכוי הפטריה על ידי המנעות מהמזון שהיא אוהבת בעיקר סוכרים ופחמימות מעובדות. ושימוש בתכשירים אנטי פטרייתיים טבעיים כגון, שמן אורגנו, תמצית זרעי אשכוליות ועוד.
4)  תמיכה בניקוי הגוף והכבד מהרעלנים שהפטריה מייצרת, על ידי צמחי מרפא.
5) חיזוק כללי של הגוף, והבנה כיצד ניתן להימנע מכל אותם גורמים המעודדים את התפתחות הפטריות.

לסיום אחזור אל אותה מטופלת. ליוותי אותה לאורך מספר חודשים, כשהיא ממלאת את המלצות הטיפול במלואן. היא עשתה גם שטיפות ואמבטיות מיוחדות למניעת הדלקות, ואכן ותדירות דלקות השתן הלכה ופחתה עד שנעלמו.
היא הפסיקה את השימוש באנטיביוטיקה ובמקום לקחה מוצרים טבעיים על בסיס שום וחמוציות. בנוסף היה שיפור רב בעיכול, בכאבים ובאנרגיה הכללית - היא חזרה לחיות!!
לאחר כשנה קיבלתי ממנה שי קטן עם ברכה " הצלת את בריאותי האבודה, הצלת את חיי, מילים לא יספיקו כדי להודות לך". ואני שמחתי מאוד בשמחתה

אם גם אתה חושד בקנדידה כגורמת לך לבעיות בריאות שונות, אם גם אתה רוצה להרגיש טוב יותר, צור קשר עוד היום לקביעת פגישה. גם לך מגיע לשפר את איכות החיים !!